Case Study

Sergei B Live z Ostravy

Klient: British American Tobacco

Rok: 2021

O tom, že Covid změnil od základu fungování naší společnosti, nikdo asi nepochybuje. A tak se nejen pracovní schůzky, ale i kultura a zábava přenesly do online sféry. Stejně na situaci reagujeme my a naši klienti.

Našim cílem ve spolupráci s Velo, kolegy z Creative Dreamers a Selection bylo přenést lidem zážitek z koncertu v prostorách industriálních Dolních Vítkovic až do obýváku a zavzpomínat tak na konec léta, kdy situace dovolila a koncert Sergeie Barracudy se zde odehrát mohl.

TourbusNoční show

1 / 5

Samotnému live streamu ještě předcházelo natáčení v Ostravě. Sergei měl na dobu natáčení k dispozici důstojný dopravní prostředek a to náš FORD Raptor Eventcar. Tím se vozil po svém rodném městě a skrz štáb diváky seznamoval se svými oblíbenými místy. Na předtočenou zdravici pak rovnou navazoval live stream koncertu.

Ohledně samotného koncertu jsme se oproti létu rozhodli stage otočit a hrát s kulisami vysoké pece DOV. Protože na podiu byl interpret sám a také jsme chtěli, aby podium odkazovalo na Velo, udělali jsme podium netradičně malé a kulaté. Jako kulisy a Dj Riser jsme zaparkovali naleštěné Ford Raptor Eventcar, ze kterého Dj Bussy kryl Sergeovi záda.

Schéma

1 / 4

Tento set up se doplnil trussovými towery s Robe SpiiderPointe. Z balkonů původní hutní zástavby jsme ještě jako průvany poslali osm 17R. Ještě nasvítit samotnou pec, pár světel pod auta a ze předu a kolem stage ohně, které dokreslili atmosféru Vysoké pece. Vše jsme zanesli do plánu, aby náš návrh klient mohl odsouhlasit.

Se zvukem to bylo tentokrát jednodušší tím, že na místě nebyl nikdo, kdo by pořádné basy ocenil, postavili jsme zvukové věže z KaraSB 18 jen naoko. Náš mistr zvuku si namíchal zvuk jen za použití menších repro HiQ a posílal to rovnou do éteru.

1 / 4

Další case study

Ford Raptor Event Car

British American Tobacco

Chcete s námi spolupracovat?

Napište nám, rádi se s vámi pobavíme o vašem eventu a navrhneme společně to nejlepší řešení.

info@eventsupport.cz

Eventsupport

© 2023 Všechna práva vyhrazena.

Sledujte nás