Case Study

STEREO sluchátka

Klient: British American Tobacco

Rok: 2021

Rok 2021 přišel se snahou dohnat vše, co se během covidu nestihlo, a pro nás to znamenalo jeden z nejnabytějších roků vůbec. Součástí akce Glorchestra pro společnost British American Tobacco byla myšlenka guerillové instalace, která by pomohla s propagací samotné akce.

Stereo sluchátkaStereo sluchátka
Schéma

Konceptu se ujal hudebník Milan Cais z Tata bojs a navrhl objekt STEREO. Primárně jde o instalaci obřích sluchátek. Sluchátka lákají k návštěvě nejen svým vzhledem, ale také dělají to, co každá správná sluchátka - hrají.

Diskutovali jsme o možnosti provedení a materiálu. Sluchátka musela být transportovatelná a složitelná jen za pomoci lidské síly. Na to se výborně hodil extrudovaný polystyren s povrchovou úpravou.

1 / 3

Na samotný polystyren přišla povrchová tvrzená úprava a černá barva. Zbývalo doladit zakrytí reprosoustavy. Přestože moderní standardy utíkají k bluetooth sluchátkům, ta naše mají kabel a starý dobrý jack. Aby to sluchátkům slušelo i v noci, přidalo se obvodové podsvícení.

Instalace STEREO objela přes 15 lokací a stereo nahrávku z dílny Milana Caise si tak mohl poslechnout nespočet návštěvníků.

1 / 5

Další case study

VELO Minivan

British American Tobacco

Chcete s námi spolupracovat?

Napište nám, rádi se s vámi pobavíme o vašem eventu a navrhneme společně to nejlepší řešení.

info@eventsupport.cz

Eventsupport

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Sledujte nás