Case Study

3x3 - Z ulice na náměstí

Klient: Česká Basketbalová Federace

Rok: 2019

3x3 je specifická basketbalová disciplína s pravými pouličními kořeny, která se poprvé zařadila do soutěže na Olympijských hrách mládeže v roce 2010 v Singapuru. Od té doby se z tohoto experimentu stal diváky vyhledávaný sport.

My sice nestojíme za uspořádáním Olympijských her mládeže v Singarpuru, ale tento sport jsme podpořili akcí 3x3 na Václavském náměstí nebo pražských Hradčanech.

Na akci World tour 3x3, která se konala v Praze, jsme spolupracovali na produkčně-technickém zajištění. Naší konkrétní prací bylo umístění aktuálního set-upu hrací plochy, přidružených tribun a dodatkových aktivit. Vše se tak muselo řádně promyslet a zakreslit.

Umístit takovou parádu do centra metropole, přímo na Václavském náměstí, kde se hraje o každý centimetr, není jednoduchý úkol. Po řádných přípravách přijde akce. To pro nás znamená kompletní stavbu tribun, platformy pro kurt a kamery.

1 / 4

Použitého materiálu na takovou akci není málo. V roce 2019 bylo potřeba přes 300 pódiových desek systému Nivtec a přes 16 tun lešenářského systému PERI.

Samozřejmou součástí naší práce je i finální dočištění, dodání komunikační techniky a dozor, že vše probíhá podle plánu.

Velkolepost celého eventu máte možnost načerpat z moodových fotek. No schválně, řekněte nám, kolikrát jste viděli basketbalový zápas na Václaváku?

1 / 4

Event byl velkolepý stejně jako místo, na kterém se konal a určitě patří mezi naše nejzajímavější projekty. Těšíme se na další spolupráci.

Další case study

Moon Club

British American Tobacco

Chcete s námi spolupracovat?

Napište nám, rádi se s vámi pobavíme o vašem eventu a navrhneme společně to nejlepší řešení.

info@eventsupport.cz

Eventsupport

© 2023 Všechna práva vyhrazena.

Sledujte nás