Case Study

3x3 - Z ulice na náměstí

Klient: Česká Basketbalová Federace

Rok: 2021

Specifická basketbalová disciplína s pravými pouličními kořeny byla poprvé jako soutěžní disciplina v roce 2007 na Olympijských hrách mládeže v Singapuru. Od té doby se z tohoto experimentu stala diváky vyhledávaná podívaná.

Letos jsme společně připravili 3x3 na Hradčanském náměstí. S Českou basketbalovou federací jsme navázali spolupráci v roce 2009 a od té doby se naše cesty úspěšně prolínají.

Mezi největší akce se určitě řadí produkční odbavení Mistrovství Světa 2010 žen, MSU19 2013, MSU17 2014, Mistrovství Evropy žen 2017, a technicko produkční odbavení akcí 3x3 world tour a řady zápasů All Star Games nebo české reprezentace. Letos se budeme spolupodílet na ME v basketbalu 2022 v O2 areně.

Na akci World tour 3x3, která se koná v Praze spolupracujeme na produkčně technickém zajištění. Naším úkolem je umístění aktuálního set-upu hrací plochy, přidružených tribun a dalších aktivit. Vše se musí pořádně promyslet a zakreslit do 3D formátu. Umístit takovou konstrukci na Hradčanské náměstí u Pražského hradu, kde se hraje o každý centimetr není jednoduchý úkol, jelikož musí být zachován průjezd např. do Arcibiskupského paláce.

Po přípravách přijde akce samotná. To pro nás znamená kompletní stavbu tribun a platformy pro kurt a kamery. Na akci bylo použito přes 300 pódiových desek systému Nivtec a přes 16 t lešenářského systému PERI. Oproti minulým rokům jsme v roce 2021 stavěli 4 věže z lešení - 6 m vysoké, které jsme osadili ozvučením a osvětlením. Samozřejmou součástí našeho poslání je finální dočištění, dodání komunikační techniky a dozor, že vše probíhá tak, jak bylo naplánováno.

1 / 4

Další case study

STEREO sluchátka

British American Tobacco

Chcete s námi spolupracovat?

Napište nám, rádi se s vámi pobavíme o vašem eventu a navrhneme společně to nejlepší řešení.

info@eventsupport.cz

Eventsupport

© 2023 Všechna práva vyhrazena.

Sledujte nás