LOVESTREAM 2023

Klient: British American Tobacco

Rok: 2023

Festival Lovestream 2023 se konal v Bratislavě na Letisku Vajnory a jeho headlinery byli hvězdy jako Imagine Dragons, The Killers a Martin Garrix. Šlo o 2. ročník, větší než v loňském roce a lokace byla i z kapacitních důvodů zvolena nově, Letisko Vajnory pojme až 75 000 návštěvníků.
My jsme na Slovensko vezli náš vyzkoušený koncept z Colours of Ostrava, ale ještě ve větší verzi. Glo zóna se skládala z partnerské a chill out zóny, které jsme posadili na lešenářskou platformu o rozměru 1100m2 a položili na ní stejný rozměr umělého trávníku. Součástí celé zóny byla také vyvýšená VIP platforma.

Zónu jsme doplnili o Glo kruhy, platformu s 360 photoboothem a na Slovensko jsme přivezli i audiovizuální instalaci od Milana Caise Kvadro.

V zóně jsme postavili i menší stage, na které během festivalu vystoupila celá řada DJs – DJ Tagger, The Deep DJs, Babu Djane, DJ But Not a Dj Aamon.

Stavba nám zabrala 7 dní, akce samotná probíhala 3 dny a deinstalace probíhala 2 dny. Veškerý materiál a techniku jsme přivezli 3 nákladními auty a 2 nákladní auta přivezla lešení.

Takto velká akce vyžaduje i větší tým. V peaku se technická crew skládala z 20 lidí na místě a celkově se na akci protočilo asi 60 pracovníků.

Zvuk nám jako již tradičně zajišťovala technika od společnosti L’acoustic konkrétně Syva a vezli jsme s sebou celou řadu světel: Robe pointe, Robe Spiider, Robe 150, designovou záležitost Robe PATT 2017, Elation Cuepix a Elation Cube. Nechyběla ani LED screen v rozměru 5x3m.

Další case studies