EVENTOVÁ
PRODUKCE

Kompletní zajištění akce. To je naše doména, přednost, denní chleba a také důvod, proč jsme tam, kde jsme. Postupujeme od celkového konceptu eventu a nalezení lokace kdekoliv na planetě Zemi po navržení programu s vystupujícími, kteří mají ten správný hype, a které vesměs všechny známe. Vše vám na přání ukážeme ve 3D animaci, kde vám představíme stage design a navrženou scénografii. Dodáme na míru vytvořený content a harmonogram, který trekuje váš event po sekundách.  Jednotlivé části poskládáme tak, aby během akce vše perfektně šlapalo. Od vstupu, hostesek, security, cateringu, veškerého dění na podiu včetně technického personálu až po finální úklid po akci. Prostě vše. A vy se můžete bavit nebo věnovat klientům. Na všechno ostatní je tu Eventsupport. Jednou zkusíte a už nebudete chtít jinak.

REFERENCE

Technická
PRODUKCE

Zajišťujeme technické řešení eventu, pod kterým se skrývá víc, než si většina lidí dovede představit. Je nutné zvážit, jestli je vybraná lokace správná z hlediska kapacity, hluku, bezpečnosti. Musíme vypočítat veškerý elektrický odběr, aby při proslovu ředitele nenastala černá hodinka. Navrhneme a zajistíme výšku pódia, bezpečnost práce, technické harmonogramy i prostorové řešení lokace. Spočítáme, jestli budou kapacitně stačit šatny a wc. To vše a ještě stokrát víc řeší technická produkce. Máte uspořádat event, ale nevíte jak na to? Volejte Eventsupport.

REFERENCE

Eventová
kreativa

Budeme chrlit nápady, kterými vás zahrneme a společně vybereme ty nejlepší právě pro vás. Eventová kreativa může být různého charakteru a my vám rádi pomůžeme s každou z nich. Od vytvoření celkových koncepcí, designové a programové kreativy po dílčí grafické nebo gastronomické nápady. Kreativa znamená tvořivost/hravost a ty nám rozhodně nechybí.

REFERENCE

Stage
design

Na základě vašich představ, přání a snů skloubíme možnosti lokace, světel, zvuku a scénografie tak, aby se vytvořil originální homogenní celek, který bude během eventu fungovat podle vašich představ. Husí kůže během koncertu je ten pravý důkaz, že vše funguje, jak má. Stage design je kreativně technická disciplína, která může váš event posunout o level výš. Rádi navrhneme celý stage design a předvedeme vám ho podrobně ve 3D animaci.

REFERENCE

Zakázková
výroba

Navrhneme pro vás originální výrobek ideální pro váš event. Ať je to mobilní stůl pro hostesky, promo stolek, celý designový stánek či výroba zařízení s náročnými požadavky na převoz. Poradíme si s výrobou celého kontejneru včetně architektonického návrhu. Anebo pro vás zajistíme výrobu podle dodaného návrhu, kam zapracujeme veškeré naše praktické a technické připomínky. Výroba objektů, jako jsou obří stereo sluchátka či  Kvadro od Milana Caise, je pro nás denní rutinou. Chcete něco vyrobit a nevíte jak nebo na koho se obrátit? Rádi vám pomůžeme.

REFERENCE

Půjčovna
techniky

Nejen, že máme TOP techniku, ale také ji máme v TOP stavu.  Takže si půjčujete materiál, na který je 100% spolehnutí, a to chcete. Pokud si nejste jistí, co přesně potřebujete, rádi vám sestavíme nejlepší řešení pro vaší zápůjčku. Na skladě je připraveno přes 2000 položek. To, co hledáte, jistě máme.