MOON CLUB

Klient: British American Tobacco

Rok: 2019

Pro BAT jsme v rámci naší spolupráce realizovali instalaci prezentace v Moon clubu, což je prémiový pražský klub přímo v srdci města v Dlouhé ulici. Naše zadání pro branding byla oblouková zeď ve vstupní části, čelo DJ stolu a zeď v chill out zóně.

Klient měl představu o spojení loga Moon (kruh) a kruhového symbolu jejich produktu GLO (O). Navrhli jsme tedy tři možnosti výroby ze speciálně tvrzeného, lepeného a lakovaného skla.

Tento materiál byl zvolen zejména pro svůj luxusní vzhled, odolnost a schopnost navodit tu správnou Moon atmosféru.

Realizovat zakázku v prostorách vytíženého klubu není nikdy jednoduché. Přizpůsobit se časovým možnostem klubu, který má otevřeno téměř nonstop, je celkem umění. Dalším oříškem bylo napojení nových instalací na již funkční digitální stmívací systém v klubu.
A v poslední řadě přišel i náročný souboj s nerovnou a atypickou obloukovou zdí. Zde jsme museli začít výrobou dřevěné makety, a teprve poté následoval skleněný originál. I přes komplikace se práce povedla a instalace plní svou funkci na jedničku. Co je ale nejdůležitější, v tomto hodnocení je s námi za jedno nejen majitel klubu, ale také klienti z BAT.

Další case studies