BAT ZÓNA LEDÁRNY

Klient: British American Tobacco

Rok: 2023

Už několikátý rok po sobě ožil areál pražských Ledáren Braník od června do září koncerty pod hlavičkou akce Prague Open Air.

Naším projektem byla dlouhodobá instalace partnerské zóny BAT, která se skládala z chill out zóny, kde každý den do začátku hlavního programu hrál DJ. Součástí zóny byl i bar s míchanými drinky a promokoutek pro výrobky Glo.

Zónu jsme budovali už podruhé, takže jsme věděli do čeho jdeme a byl prostor pro její celkové vyladění a designové doplňky. Jelikož zóna obsahovala velké množství živých květin a keřů vymyslel náš rigger a hlavní technik Mára zavlažovací systém aby vše po celé léto zůstalo krásně zelené. Nechyběli světelné girlandy, textilní doplňky a plastový zahradní nábytek, který odolal větru dešti.
Lešenářské platformy jsou pro stavbu open-air zón ideální a použili jsme ji i tentokrát včetně položení umělého travního koberce. Celá stavba byla doplněna o uzavíratelný barový kontejner s veškerým potřebným zázemím.
Umístění DJ platformy na střechu kontejneru ozvláštnilo celou produkci a rezidentním DJs Lumierovi a N’zymovi poskytlo přehled nad celou zónou.
Program a zóna samotná měli návštěvníkům poskytnout možnost dát si před hlavním programem drink, poslechnout si skvělé DJ’s a prohlédnout si produkty Glo.
Zónu jsme připravovali 2 dny, během léta proběhlo 26 eventových dnů a sbaleno jsme měli za 1 den.

Další case studies