GLO CLUB NA COO

Klient: British American Tobacco

Rok: 2023

Prostředí festivalu Colour of Ostrava už dobře známe, máme za sebou úspěšně dva ročníky s glo zónou přímo v areálu festivalu.

V letošním roce nás ale klient oslovil s novým nápadem a to právě after party clubem pro všechny účastníky festivalu, kterým se ještě nebude chtít jít domů. V budově bývalých šaten a koupelen pro horníky z dolů v Dolních Vítkovicích vznikl v rekordním čase absolutně z ničeho nezapomenutelný párty prostor s našlapaným hudebním programem.

Tentokrát se jednalo i o stavební výzvu. Na celou realizaci jsme měli opravdu velmi málo času a špína, která v celé budově byla, byla extrémní. Bylo třeba opravit schody, zazdít dveře, kterými by mohli chodit nezvaní návštěvníci, zvětšit průchody aby vyhovovaly bezpečnostním parametrům, umístění toalet a jejich komplikovaný úklid, no bylo toho hodně.
Jen úklid samotný čítal 1356 hodin a bez nadsázky můžeme říct, že od uhlí bylo třeba vyluxovat i strop.
Když otevíráte takovýto prostor byť jen na pár dní je k tomu třeba splnit veškeré BOZP požadavky a nic nepodcenit. U vchodu byli nachystaní hasiči, v celé budově byla použita fotoluminescenční úniková navigace, prostor byl vybaven odpovídajícím počtem hasících přístrojů, materiály, které to vyžadovali se certifikovali jako nehořlavé a samozřejmostí bylo bezpečnostní proškolení veškerého personálu vč. security.
Club se skládal ze tří místností. První byl launch s barem, druhá VIP bar a třetí prostor samotného clubu.
Na stagi se objevili hvězdná jména jako Jonas Blue, který celý program clubu odstartoval a dál Nobodylisten, Manene nebo Bratři. Line-up byl každý večer nabitý a DJ střídal DJ od půlnoci do pěti hodin ráno.

Produkce nebyla kvalitní jen po hudební stránce. Stage design se moc povedl a světla a zvuk ladili na 100%.

Club jsme kompletně odbavili od nájmu, který jsme zprocesovali přes stavební úpravy, úklid před otevřením, stage design, security, úklid během akce, toalet, projekce až po světla a zvuk. Bylo to jedinečné zadání, které nás bavilo a snad v budoucnu s klientem vymyslíme další podobně zajímavý projekt.

Další case studies