Case Study

L-ISA

Klient: Eventsupport production

Rok: 2022

Jestli nás něco jako společnost definuje a můžeme to nazvat naší vizí, tak jsou to inovace a posun toho co děláme na další, vyšší level. V okamžiku, kdy se náš hlavní sound inženýr dozvěděl o novince L-ISA od L'acoustic bylo jasné, že ji dřív nebo později zařadíme do našeho portfolia.

L-ISAL-ISA

Eventsupport production vždy preferoval kvalitní techniku A třídy a jeho doménou je vytváření custom řešení na základě přání klienta, takže jsme od začátku čekali na poptávku, kde bude možné klientovi L-ISU nabídnout a vyzkoušet jí tak v reálu před lidmi. Bylo nám jasné, že možnosti, které L-ISA v rámci ozvučení má udělají i z klasického proslovu prémiovou záležitost.

Získat certifikaci na práci s L-ISA není jen tak. Svoje skills nemusí ukázat jen zvukař, ale celá společnost, která svou dlouhodobou prací přesvědčí o tom, že zvládne se systémem hyperrealistického imerzivního zvuku pracovat na odpovídající úrovni. Náš hlavní sound inženýr se zúčastnil hned prvního školení a to v dubnu 2022 a získal tak certifikaci L-Acoustics System & Workflow, L-ISA Technology, Loudspeaker System, Preproduction a Live Mixing. Vše pod záštitou ProMusic Trutnov a instruktorů R. Lesy, P. Šťástky a Martin Würmnesta, aplikačního inženýra pro L-ISA projekty L-Acoustics.

L-ISA technologie umožňuje interpretům vytvářet a dodávat pohlcující zvuk pro živé i nahrané produkce jakéhokoliv rozsahu. Je to komplexní ekosystém zvukových nástrojů a poskytuje přirozený a živý zážitek, který jitří emoce a zve posluchače dovnitř hudby. Říkáme tomu pohlcující hyperrealistický zvuk / Immersive Hyperreal Sound.

Od čtení prvních článků o L-ISA k použití celého sound systému na reálném eventu uplynulo dost času a nás to stálo hodně energie. Dnes, ale můžeme říct, že patříme mezi pár firem v České republice, které mají profesionálně vyškoleného a certifikovaného zvukaře pro práci s L-ISA a především, že jsme první společností v České republice, která L-ISU použila při pořádání komerčního projektu a troufáme si říct, že jsme díky tomu launch produktu X2 posunuli na zcela jinou úroveň a vytvořili jsme top class zážitek pro každého z účastníků eventu.

1 / 3

Je L-ISA novou generací zvuku, která se v budoucnu stane standardem? Uvidíme, my v to doufáme a těšíme se na víc eventů, kde bude možnost vychutnat si hyperrealistic immersive sound naplno!

Další case study

3x3 - Z ulice na náměstí

Česká Basketbalová Federace

Chcete s námi spolupracovat?

Napište nám, rádi se s vámi pobavíme o vašem eventu a navrhneme společně to nejlepší řešení.

info@eventsupport.cz

Eventsupport

© 2023 Všechna práva vyhrazena.

Sledujte nás