RED BULL TOUR BUS

Klient: Red Bull

Rok: 2011 až současnost

Starat se o zastávky tohohle staříka máme v popisu práce od roku 2011 a za tu dobu jsme s ním zvládli už okolo 100 zastávek jak v Čechách a na Slovensku, tak například i v Rumunsku.

Mezi největší akce s Red Bull tourbusem patří festivaly Pohoda, Grape, Votvírák, Rock for People, Rock for Churchill, Beats for Love a Majálesy po celé ČR.

Na jeho palubě vystupovali jména jako PSH, Majk Spirit, Ben Cristovao, Prago Union, Sky line, N.O.H.A., Wohnout, Yzomandias, Nobodylisten, Mydy, Majk Spirit, Kontrafakt, Adam Koller, Dj Wich, Tom Artway, Pipes and Pints a dokonce i Steven Seagal. Sice to není Chuck Norris, ale tvrďák je to podobnej.
Tomuhle Redbullímu krasavci musíme vždy nejprve zajistit parkování, takže zábory ve městech, komunikace s festivaly nebo zařízení security je pro nás už brnkačka. Tentokrát to probíhalo na Náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích.
Pak podle očekávané návštěvnosti profesionálně poladíme náš zvuk a nesmíme zapomenout ani na kvalitní osvětlení.
No a show může začít. Dle očekávání bylo plno a svůj koncert si tak v plném nasazení mohli užít všichni interpreti, včetně Stevena Segala.
03

Další case studies