SMARTY CZ

Klient: Smarty CZ 

Rok: 2022 – 2023

Novým klientem Eventsupport production se na začátku roku 2022 stala společnost Smarty.cz, která patří mezi špičku na trhu prodeje technologií. Uzavřeli jsme dlouhodobý kontrakt a budeme pro ně zajišťovat eventy, které v průběhu let proběhnou.
Hlavní náplní naší práce byly openingy a reopeningy kamenných prodejen Smarty a iWant po celé České republice. Začínali jsme reopeningem prodejny iWant v Plzni, kdy jsme veškerou agenturní práci převzali během pár dní a slavnostně tak otevřeli první obchod a to ku spokojenosti na všech stranách. Eventy jsme zajišťovali kompletně od techniky přes security po hostesky na každou akci. Součástí akcí bylo také vystoupení dj a moderátora.
Při každém openingu se používala padající opona se systémem MagicFX. Světla Robe a zvuk Electro voice a Shure mics. Zajišťovali jsme i výrobu promo materiálů Smarty/iWant, které obsahovaly lehátka, sedací kostky, již zmiňovanou oponu, brandovaný DJ table, vlajky, vymezovací pásky, či balonkovou výzdobu.
Od začátku spolupráce jsme věděli, že Smarty.cz a hlavně brand iWant čeká otevření největšího a zcela unikátního obchodu iWant v pasáži Koruna na Václavském náměstí. Tento opening se těšil vysoké návštěvnosti a vše proběhlo na jedničku.

Další case studies