Case Study

Glorchestra 2021

Klient: British American Tobacco

Rok: 2021

Projekt roku 2021. Tím je pro Eventsupport akce Glorchestra.

Prvotní klientova myšlenka na spojení hudebníků s klasickými nástroji a Djem na hezkém místě, se postupně rozrostla až do podoby devatenácti členného orchestru s dirigentem. Myšlenku jednoho Dj vystřídali Djové tři a k nim se přidali i tři zpěváci. Vzniklo tak jedinečné spojení živého orchestru a moderních hudebních žánrů od alternativní elektronické hudby, RnB, popu až po hip hop a taneční hudbu. To je v základu Glorchestra.

GlorchestraGlorchestra

1 / 3

Pro nás to byla práce snů a skvělá možnost ukázat v čem je Eventsupport nejsilnější. To je zorganizování akce jako kompletního kompaktního celku. Od vytipování a zařízení lokací, stage designu, sound designu, kompletního personálního zajištění, oplocení, toalet, elektrifikace, odbavení vstupů, navigace, covidové kontroly, bezpečnostních plánů, logistiky umělců, klientské zóny až do posledního brandového detailu.

Najít lokaci na takový event není jednoduché, na akci vezeme přes 60 t materiálu. Po dnech hledání, hodinách komunikace s potenciálními kandidáty a tisíci kilometrech naježděných při obhlídkách máme vybráno. Jako ideální místa pro konání Glorchestry vybíráme tyto lokace:

  • Pražské Výstavištěpřed Průmyslovým palácem
  • Zámek Zbiroh
  • Zámek Slavkov u Brna
  • Zámek Sychrov
  • Hospital Kuks
  • Dolní oblast Vítkovicepod Vysokou Pecí

Finálním podzimním club editions:

Brněnská Fléda a pražský klub Roxy.

1 / 3

Diváci se mohli těšit na netradiční místa s možností jejich prohlídky. Dále na námi produkovanou instalaci od Milana Caise - Stereo, mohli se seznámit s produkty našeho klienta v pop-up stánku VEB naší výroby, občerstvit se ve stáncích s prémiovým jídlem a pitím a za poslechu DJ počkat na vrchol večera. Na stagi, která byla vytuněná naším light-designem se odehrálo vystoupení uskupení Glorchestra.

Devatenácti členný orchestr pod taktovkou dirigenta Alexeje Aslamase odehrál hudební dílo, které zpracoval Radimo ve spolupráci s Janem Šiklem. V rámci celého vystoupení návštěvníci slyšeli sety Vladimira 518, 7x3, Žofie Dares, DJ N'zyma a DJ Wiche. Nepřehlédnutelnou součástí každého areálu byly nepochybně velké světelné kruhy naší výroby.

Práce bylo hodně. Přes 30 dní na place, více než 25 000 tisíc najetých kilometrů a přes 5 400 hodin stagehands.

A stálo to za to? Za nás určitě. My do tour vložili veškerou energii a vášeň, kterou máme. Ta se nám vrátila v mnoha pozitivních reakcích od návštěvníků a v neposlední řadě i od klienta BAT, který nám s radostí oznámil pokračování tour i v roce 2022. Na nových místech a s novým ansámblem.

1 / 6

Další case study

17. listopadu KPB 2021

Nerudný Fest

Chcete s námi spolupracovat?

Napište nám, rádi se s vámi pobavíme o vašem eventu a navrhneme společně to nejlepší řešení.

info@eventsupport.cz

Eventsupport

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Sledujte nás