KONCERT PRO BUDOUCNOST

Klient: Nerudný fest

Rok: 2019

Kde jinde slavit 30 let svobody naší země, než na Václavském náměstí. Druhém největším a pro většinu Čechů srdci nejbližším.

Šest měsíců připrav, 52 hodin stavby. 

Koordinovat takovou akci není žádný med, ale se svými spolupracovníky jsme se do toho pustili s vervou. Důležité je, si nejprve všechno řádně rozkreslit.

Podrobné plánování ve 3D, zvuková stránka, osvětlení, stage design, statické a revizní posudky, logistika dopravy, technické harmonogramy, elektrifikace, optické sítě, vše se musí řádně naplánovat a spočítat. Na tak velkém prostoru se i malé chyby težko napravují.
Po pečlivém plánování následuje instalace. Na přípravách celé akce se podílelo více než 108 lidí, jako jsou produkční, zvukaři, osvětlovači, video technici, elektrikáři, lešenáři, řidiči a technici. Uskutečnění tohoto koncertu tak celkově vyžadovalo 52 hodin příprav, 1560 odpracovaných hodin a neuvěřitelných 18 km kabelů. Výsledkem bylo perfektně vytvořené zázemí pro 14 vystoupení a 17 speakerů a vše zorganizované na minutu přesně do živého vysílaní.
Byla to fuška, ale profesionální stage management a čas investovaný do přípravy, přinesl své ovoce a umělci, jako je Aneta Langerová, Vypsaná Fixa, Tatabojs a další, si mohli v tento sváteční den na pódiu naplno užít komfort, vytvořený týmem Eventsupport.

Další case studies