17. LISTOPADU KPB 2022

Klient: Nerudný fest

Rok: 2022

17. listopad je jeden z nejvýznamnějších dnů v roce a státní svátek, který pro mnoho lidí včetně nás hodně znamená. Tak jako každý rok jsme moc rádi spolupracovali s klukama a holkama z Nerudný fest na oslavě tohoto svátku, kterým Koncert pro budoucnost na Václavském náměstí jistě je.

Nelze nezmínit, že letošní ročník byl vzhledem k situaci v Evropě zcela zásadní, možná jeden z nejdůležitějších vůbec. Přestože byl rozpočet oproti minulým ročníkům menší a bylo pro nás výzvou celou akci uspořádat. Zaplněné Václavské náměstí nám potvrdilo, že to mělo smysl!

V letošním roce se na akci podílelo přes 100 technických pracovníků a produkčních, kteří dohromady odpracovali téměř 2000 hodin, při kterých využili 3 km kabelů. Celou stavbu dovezlo a odvezlo 25 dodávek a nákladních aut, jejichž útroby přepravily téměř 100 tun materiálu.

Ročník 2022 čítal 34 programových vstupů z hudební produkce například Chinaski, David Koller a Ben Cristovao, Lenka Dusilová band nebo Ondřej Ruml. Tradičně se na podiu vystřídala plejáda osobností se svými proslovy – letos třeba se svým pozdravem Jeho Svátost Dalajláma, Dana Drábová nebo Tomáš Sedláček.

Přestože je tato akce náročná na přípravu jak po produkční, tak po technické stránce, je pro nás velká čest se na ní již čtvrtým rokem podílet a těšíme se na výzvu, kterou přinese rok 2023.

Další case studies