KŘEST DESKY MARKO

Klient: Mikulecky Agency

Rok: 2019

Již několik let máme to potěšení pro Ektora technicky zajišťovat jeho koncerty při křtech jeho alb. Po veleúspěšných a dnes už kultovních křtech v Sasazu se Ektor rozhodl posunout to zase dál, a to rovnou do Fora Karlín. My jsme samozřejmě nemohli chybět.
Křest alba MARKO neměl být jen obyčejným křtem alba, ale dosud největším Ektorovým koncertem k jeho 10 letům na české rapové scéně. A tak jsme k tomu taky přistoupili.
54m2 LED panelů, 44 reproduktorů, 66 světel a otočných hlav, 6 flamejetů a 4 CO2 jety. To je jen malá ukázka toho, co vše se použilo na tuhle velkolepou show, která byla samozřejmě vyprodaná. Forum Karlín je v současnosti dost možná ten nejlepší prostor pro koncerty této velikosti a my jsme rozhodně chtěli tento nádherný prostor využít naplno.
V námi navrženém a zpracovaném stagedesignu hrála hlavní roli velká LED obrazovka ve tvaru kruhu, která evokovala poslední písmeno z názvu alba MARKO a byla využita pro custom animace. Naše světelná instalace spolu s ohňovou show to byl pro návštěvníky skutečně nezapomenutelný vizuální zážitek.
Akci jsme produkčně odbavovali jako celek, tedy i včetně vstupů, VIP odbavení a security, tak aby celá akce proběhla pokud možno co nejvíce hladce a troufáme si tvrdit, že to se nám povedlo. Celkem 23 hodin strávených ve Foru Karlín bylo odměněno skvělou odezvou u fans a my se už teď těšíme na další křest!
04

Další case studies