17. LISTOPADU KPB 2023

Klient: Nerudný fest

Rok: 2023

17. listopad je v České republice jeden z nejvýznamnějších dnů v roce a státní svátek, který pro mnoho lidí včetně nás hodně znamená. Tak jako každý rok jsme moc rádi spolupracovali s klukama a holkama z Nerudný fest na oslavě tohoto svátku, kterým Koncert pro budoucnost na Václavském náměstí jistě je.
Situace v Evropě a celkově ve světě se v otázce míru a s ním spojené demokracie moc nezlepšila a tak i letos jsme považovali za velmi důležité koncert uspořádat a podílet se na něm. Je to pro nás i určité vyjádření našich morálních hodnot, které vyznává celý tým Eventsupport. Zaplněné Václavské náměstí opět potvrdilo, že má smysl za tyto hodnoty bojovat a pořádat tyto happeningy.
V letošním roce se na akci podílelo přes 100 technických pracovníků a produkčních, kteří dohromady odpracovali téměř 2000 hodin, při kterých využili 16,5 km kabelů. Celou stavbu dovezlo a odvezlo 25 dodávek a nákladních aut, jejichž útroby přepravily téměř 100 tun materiálu.
Ročník 2023 čítal 72 programových vstupů z hudební produkce například Barbora Poláková, Aneta Langerová, Buty, Vladimír 518 a Sifon, Rodan, Nechyběla ani Česká hymna a Motlitba pro Martu.
Přestože je tato akce náročná na přípravu jak po produkční, tak po technické stránce, je pro nás velká čest být jejím stálým dodavatelem a partnerem již pátým rokem a těšíme se na další výzvu, kterou přinese rok 2024.

Další case studies