HARPER’S BAZAAR

Klient: Mediální skupina Mafra

Rok: 2023

Časopis Harper’s Bazaar nás oslovil abychom pro ně technicky zajistili galavečer po konferenci IDEAMAKERS, pořádané v Business Hub Opero, v nádherném mezinárodním duchovním centru Pražská křižovatka. Galavečer se uskutečnil, aby mohly být předány ceny Harper’s Bazaar IDEAMAKERS Award. Na akci byly pozvány úspěšné podnikatelky, herečky, modelky a Harper’s Bazaar friends.

Celou akci moderovala Daniela Brzobohatá a hudební doprovod obstaral v první části večera speciální host a skvělý muzikant a spoludržitel Grammy Ondřej Pivec a o party část se postaral člen skupiny Tatabojs DJ Mardoša.

Partnery akce byli Red Salon Praha, šperky Roberto Coin a Porsche Praha.

Eventsupport zajistil celkovou produkci akce. V Pražské křižovatce jsme postavili stage, pověsili světla a zvuk. Zajišťovali jsme i dekorace v podobě dlouhých šál, které se zavěšovaly od stropu a jedna měřila na délku 13 metrů a další dekorace v prostoru.

Také jsme instalovali LED panely před kostelem, které byli výrazným a nepřehlédnutelným prvkem pro všechny účastníky večera. Na LED panelech se ve smyčce střídaly fotky z titulních stran lifestylového magazínu Harper’s Bazaar.

Všichni hosté přicházeli po černém koberci, který byl položen od hlavní ulice až k vstupním dveřím do Pražské křižovatky, kde před další velkoformátovou LED stěnou stál nejnovější model Porsche Cayenne

Další case studies